• 07.12.2023 Perşembe
    • USD Alış : , USD Satış :
    • EUR Alış : , EUR Satış :
    • SAR Alış : , SAR Satış :Tekne kazası geçirdi

Usta oyuncu Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal'ın ada gezisi neredeyse faciaya dönüşüyordu. Ezo Sunal denizde tekne kazası geçirdi.

Efsane oyuncu Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, gezi dönüşü denizde tekne kazası geçirdi. "Kazayı yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi" diyen Ezo Sunal kazadan görüntüler paylaştı.

"Kazayı yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi. Hayatımda ilk defa bu kadar korktum" ifadelerini kullanan Sunal, kaza sonrası teknede oluşan hasarların görüntülerini paylaşıp, şunları söyledi:

"Dün akşam korkunç bir deneyim yaşadım. Dün o şokla tam idrak edememişim, şimdi bir daha düşününce ne kadar ucuz atlattığımızı anladım. Şöyle özetleyeyim; çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi'nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada'ya gittik.

"Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi."

Kaynak: haberler.com

05.08.2019