• 26.05.2019 Pazar
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325BÜLENT ERSOY, ERKEKKEN BANA ASILDI

'Dünya Güzellerim' adlı programda kavgaları eksik olmayan Bülent Ersoy'la sürekli kapışan Banu Alkan'ın "Bülent Ersoy erkekken bana asıldı." dediği iddia edildi.

Son günlerde Hindistan'da çektikleri 'Dünya Güzellerim' programıyla gündeme gelen ünlü sanatçılar Banu Alkan ve Bülent Ersoy hakkında ortaya inanılmaz bir bomba atıldı. Alkan, "Bülent Ersoy, erkekken bana asıldı" ifadelerinde bulundu diye iddia edildi, ancak Alkan'ın kardeşi bu ifadeleri yalanladı.

"ONA PAS VERMEDİM, ŞİMDİ İNTİKAM ALIYOR"

TV EM kanalında yayınlanan magazin programı 'Her Şeyi Konuşalım'ın sosyal medya hesabında ikiliye dair üstelik Banu Alkan'ın ağzından çok konuşulacak bir iddiada bulunuldu. 'Her Şeyi Konuşalım' adlı magazin programının sosyal hesabında Alkan'ın ağzından "Bülent Ersoy erkekken bana asıldı. Ona pas vermedim, şimdi intikam alıyor" dediğini ileri süren bir paylaşım yapıldı.

BANU ALKAN'IN KARDEŞİ AÇIKLAMA YAPTI

Paylaşım bir süre sonra silinirken, Bülent Ersoy'dan basın danışmanı aracılığıyla yanıt geldi ve iddialar deli saçması olarak yorumlandı. Şık Hayat'a konuşan Banu Alkan'ın basın danışmanı ve kardeşi Bahar Alkan ise "Bunlar palavra… Ablam böyle bir iddiada asla bulunmadı. Bunlar hayal ürünü şeyler" dedi.

 

29.07.2017