• 24.05.2019 Cuma
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.632512 YAŞINDAN BERİ HAYAL ETTİĞİ HAYATI DOYASIYA YAŞIYOR!

Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, herkesin hayalini kurduğu yerlere gidiyor, paylaştığı fotoğraflar yüz binlerce kişi tarafından takip ediliyor. 'Ünlü' pilotun Instagram'da 750 bin takipçisi bulunuyor.

Eğitimi tamamladıktan sonra o dönem için kendisine uygun bir iş bulamayan Madeleine, sosyal medya hesaplarını gezdiği yerleri paylaşmak ve hayat tarzı hakkında bilgiler vermek üzere kullanmaya ve bir blog yazmaya başladı.

Hiç beklemediği kadar büyük bir ilgiyle karşılaşan Madeleine, pilotluk yapabileceği uygun bir iş bulamadığı zamanlarda tam zamanlı seyahat yazarı olarak hayatına devam etti.

Pilot Madeleine olarak ünlenen Alman gezgin, pilotluk kariyerine ve seyahat yazarlığına devam edebilmek için Dünya'nın dört bir yanındaki cennet köşelere gitti.

Seyahatlerinden birini Türkiye'de geçiren Pilot Madeleine, Antalya ve Kapadokya'yı ziyaret ettiği geziden de etkileyici kareler paylaştı.

Çevresinde onu Türkiye'ye gitmek konusunda uyaranlar olduğunu fakat kendini güvende hissetmediği bir dakika bile geçirmediğini söyleyen Madeleine, herkese nefes kesici bulduğu Türkiye'ye gitmeyi tavsiye etti.

 

10.08.2017