• 10.12.2023 Pazar
    • USD Alış : , USD Satış :
    • EUR Alış : , EUR Satış :
    • SAR Alış : , SAR Satış :Fenerbahçe bombayı patlatmaya hazırlanıyor

Transferde son günlere girilirken Fenerbahçe yeni bir operasyon başlattı. Sarı-lacivertlilerin transfer gündeminde sıcak gelişmeler yaşanırken birçok bölge için düşünülen isimler de netleşmeye başladı. 

Habertürk'ten Ahmet Selim Kul'un haberine göre Fenerbahçe, ilk bombasını Luiz Gustavo'yu alarak patlatmayı planlıyor. Sarı-lacivertlilerin bu transferdeki inadı, Marsilya'nın direncini kırdı. FFP gereğince transfer tahtasında pozitif dengede olmak durumunda olan sarı-lacivertliler, Breziylalı oyuncu için bonservis bedeli ödemeyi düşünüyor.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın çok istediği Gustavo'nun takıma seviye atlatacağını düşünmesinin yanında Brezilyalı yıldızın tecrübesi de bu Fenerbahçeli idarecileri bu transfere yatırım yapma düşüncesine getirdi.

Marsilya ve Fenerbahçe yetkililerin bu transfer için kısa süre içerisinde yeniden bir araya geleceği, pazarlıkların ise kıran kırana geçtiği belirtildi.

Bu transferle ilgili yetkililer, Luiz Gustavo transferinin olumlu sonuçlanma ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtti.

SOL BEKTE ROTA ALMANYA'YA DÖNDÜ!

Rıza Durmisi transferinde istediği noktaya ulaşamayan Fenerbahçe'nin rotası Almanya'ya döndü.

Sarı-lacivertlilerin yeni sol bek arayışlarını Almanya'da sürdürdüğü, ismi gizli tutulan bir isim için uğraş verildiği kaydedildi.

Kaynak: habertürk22.08.2019