• 26.05.2019 Pazar
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325Ahmet Nur Çebi: Büyük takımlar için bu tür kazalar söz konusu olabilir

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Kasımpaşa ile 2-2 berabere kaldıkları maçta yaşadıkları puan kaybını kaza olarak değerlendirdi.

Maçın ardından konuşan Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, "İki takım futbolcularını tebrik ediyorum. Güzel bir maçtı, dört gol vardı, futbolseverler için keyifli bir andı. İlk dönemlerde büyük takımlar için bu tür kazalar söz konusu olabilir. Beşiktaş büyük takım. Güvenilir bir takım var. Üzülmemek elde değil keşke olmasaydı." diye konuştu.

Yeni transferlerin iyi oyuncular olduğunu aktaran Ahmet Nur Çebi, "Bütün transferleri hemen hemen izledik. Kıymetli çocuklar, iyi çocuklar. Bunun karşılığını alacağız." şeklinde görüş belirtti.

Tolgay Arslan: Her takım bize karşı daha dikkatli

Beşiktaşlı futbolcu Tolgay Arslan ise karşılaşmanın ardından yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:

"İki puan kaybettik. Hiç gol pozisyonu vermedik, iki şuttan gol yedik. Üzgünüz, maç aslında bizimdi. Çok pozisyona girdik ama son pasları iyi veremedik. Şimdi daha çok çalışmamız gerekiyor. Her takım bize karşı daha dikkatli. Bursaspor maçı bizim için çok önemli. Milli araya rahat girmek istiyoruz. Bugün takımı iyi gördüm, eski futbolumuza döndük, öne oynadık. Son 10 dakika rakip kilitlendi, ortalarla gelmek istedik ama olmadı."

Muhabir: Hüseyin Eroğul

19.08.2017