• 27.05.2019 Pazartesi
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325FENERBAHÇE İÇİN BU SEZON ZOR GEÇECEK

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün oynanan FB-TS maçının ardından "Barut gibi bir taraftar var şu anda. Fenerbahçe'yi zor bir sezon bekliyor." dedi.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 2-2 berabere tamamlanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçını değerlendirdi.

İşte Rıdvan Dilmen'in yorumu:

"Sezonun nasıl geçeceğinin bir göstergesiydi bu 2 hafta. Deplasmanda tek kazanan takım Galatasaray. 2 maçta 6 puan alan tek takımın olması enteresan geldi bana. Normalde en az 2-3 takım olurdu herhalde…"

"75 PUAN ŞAMPİYONLUĞA YETER"

"Kadro olarak çok sirkülasyon oldu. Hep kapalı kutu, bilmediğimiz oyuncular. Savunma anlayışları pek değil, hücumda yetenekli oyuncular var. Puan barajının şampiyonluğa oynayacak takım dışında düşük olacağını düşünüyorum. 75 puanın şampiyonluğa yeteceğini düşünüyorum."

"BÖYLE MAÇLAR SERT OLUR"

"Fenerbahçe -4 puanla başladı. 44 tane faul oldu maçta. Buna rağmen kart sayısı düşük oldu. Hakem eleştirisi olarak söylemiyorum. Bu maç çok sert bir maçtı. Zaten böyle maçlar sert ve temaslı maçlar olur."

"Trabzonspor iki kez taktiksel değişikliğe gitti. Fenerbahçe ise hemen hemen 3 kez değişiklik yaptı. Çok ısrardan vazgeçip Soldado'nun üzerinde durulmalı. Dirar ortalama bir futbolcu. Aatıf formayı istiyor gibi görünüyor. Aatıf satılmak üzere bir oyuncu iken bugün olabilir diyorsak, bu da Fenerbahçe'nin planlaması hakkında bize bilgi veriyor."

"FENERBAHÇE'Yİ ZOR SEZON BEKLİYOR"

"Barut gibi bir taraftar var şu anda. Ozan ağzında kuş tutsa ilk tacı attığında yuhalanacak. Volkan'a tribünlerde tepki var. Geçtiğimiz yıllardan gelen birikim var. Bakacak, biz iki Galatasaray 6 diyecekler. Fenerbahçe'yi zor bir sezon bekliyor."

"Hayatında futbol maçına gitmemiş, zaman zaman televizyon izleyen insanlar Josef ve Mehmet Topal'dan sıkıldılar."

"LİGDE İKİNCİ MAÇINA SANTRFORSUZ ÇIKIYORSUN"

"Fernandao, Ahmethan, Van Persie, Soldado… Ağustos'un sonunda ön eleme oynamışsın, iki lig maçı oynamışsın, ligde ikinci maçına santrforsuz çıkıyorsun. Galatasaray martta, nisanda bitirmiş transferi, 3 santrforu var Fenerbahçe'nin defolu…"

 

22.08.2017