• 26.05.2019 Pazar
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325EROL KÖSE, CANLI YAYINDA AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ Sunuculuğunu yaptığı programda Burcu Başoğlu'nun babasına bağlanan Erol Köse, telefonu kapattıktan sonra Murat Başoğlu için ağır ifadeler kullandı. Ünlü sunucu Murat Başoğlu ile teknede skandal görüntüler

Sunuculuğunu yaptığı programda Burcu Başoğlu'nun babasına bağlanan Erol Köse, telefonu kapattıktan sonra Murat Başoğlu için ağır ifadeler kullandı.

Ünlü sunucu Murat Başoğlu ile teknede skandal görüntüleri ortaya çıkan Burcu Başoğlu'nun babası Tahir Başoğlu, tvem ekranlarında yayınlanan "Her şeyi Konuşalım" programına bağlandı. Başoğlu, konunun mahkemeye intikal ettiğini ve konuşmak istemediğini söyledi.

"DOKTOR OLARAK SÖYLÜYORUM BU SAPIKLIKTIR"

Köse, telefonu kapattıktan sonra deyim yerindeyse açtı ağzını yumdu gözünü. Murat Başoğlu için "Şerefsiz" diyen Köse, "Dertli baba ne desin? Kusura bakmayın şerefsiz diyoruz kendisine... İsterse dava etsin. Bu sapkınlığa normal tepki veremeyiz, doktor olarak söylüyorum bu sapıklıktır, ensest ilişkidir" dedi.

23.08.2017