• 26.05.2019 Pazar
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325BİZİMLE İLİŞKİLERİ KALMADI

Yeğeniyle yaşadığı yasak aşkla gündeme gelen Murat Başoğlu'nun ortağı olduğu spor salonu çalışanları bir açıklama yayınlayarak "Kurumumuzla hiçbir ilişkisi kalmadı" dedi.

Kendisi gibi evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'yla (35) yaşadığı ensest ilişki ortaya çıkan Murat Başoğlu'na tepki yağıyor. Murat Başoğlu'nun ortaklarından biri olduğu olduğu "Body Project" eğitimcileri ve çalışanlarını sert bir açıklama yaptı ve söz konusu kişilerin kurumlarıyla bir ilişkisinin kalmadığı belirtti.

Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu'nun kurumlarıyla hiçbir maddi ve manevi ilişkisi kalmadığını belirten çalışanlar "Ahlak bir sporcunun en temel ilkesidir" dediler.

İŞTE O AÇIKLAMA:

Temmuz ayında ne yazık ki magazin gündeminde baş sıralarda yer alan ve kamunun gündemini haksız ve yersiz bir biçimde meşgul eden bir ALDATMA haberi, biz "Body Project" eğitimcileri ve çalışanlarını derinden üzmüştür.

BU DURUMU ŞİDDETLE KINIYORUZ

Toplumumuzun, neredeyse tüm değerlerini hiçe sayarak yaşanan ve hele spor dünyasında asla kabul edilemeyecek bu durumu şiddetle kınıyoruz. "Ahlak" bir sporcunun en temel ilkesidir.

KURUMUMUZLA HİÇBİR İLİŞKİLERİ KALMADI

Bu düsturla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, bir toplumun temel ihtiyacı olan spor konusunda sizlerin en yakınında ve hizmetinizde olacağımızı bildirir, (Hicapla) Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu'nun kurumumuzla hiçbir maddi ve manevi ilişkisi kalmadığını en samimi duygularımız ve saygıyla duyururuz.

 

30.11.-0001