• 25.04.2019 Perşembe
    • USD Alış : 5.8557, USD Satış : 5.8791
    • EUR Alış : 6.5660, EUR Satış : 6.5923
    • SAR Alış : 1.5508, SAR Satış : 1.5771Kıvanç Tatlıtuğ: Genç bir baba olacağım

Sadece Türkiye'de değil dünyada tanınan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dört yıl sonra yeniden kotları üzerine çekti ve Mavi Jeans reklam filmi için kamera karşısına geçti. Biz de bu vesileyle buluştuğumuz yakışıklı oyuncuyla aşktan yeni projelerine kadar pek çok konuyu konuştuk…

– Daha önce de reklamında oynadığınız jean markasının yeniden yüzü oldunuz. Bu teklifi kabul ederken neler düşündünüz?
Bu, Mavi'yle yedinci senem. Bu süreçte aramızda bir dostluk oluştu. Bu sene bambaşka bir amaç hedef alarak yepyeni biz çizgide reklam çektik. Yeni jenerasyonun hıza ve yüksek performansa olan tutkusunu Megan Williams'la birbirimize meydan okuyarak anlatmaya çalıştık. Müzik de çok harika. Ortaya benim de içime sinen bir iş çıktı. Bu yüzden çok mutluyum.
Megan çok profesyonel

– Pek çok güzelle, ünlü isimle çalışma fırsatınız oldu. Peki Megan Williams'la çalışmak nasıldı? 
Açıkçası bunu ben de çok merak ediyordum. Yaşadığımız ülkeler arasında saat farkı olduğu için uyum sağlama konusunda problem yaşayabiliriz diye düşündüm. Çünkü çekim zamanımız çok kısıtlıydı. Fakat kendisi son derece profesyonel; bu sayede de özellikle çok kısa sürede çekime adapte oldu performansı çok yüksekti. Daha önce oyunculuk deneyimi olmadığından çok heyecanlı görünüyordu. Bence işini çok iyi yaptı ve filme çok büyük katkı sağladı. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi.

Eşimin kıskanmasını gerektirecek sebep yok

– Reklam çekimi için bir Victoria's Secret modeliyle çalıştınız… Bu nedenle eşinizin hiç kıskançlık yaptığı oluyor mu?
Hayır… Bu tür durumlarda birbirimize karşı çok daha fazla anlayışlı davranıyoruz. Çünkü bu benim mesleğim ve beni kıskanmasını gerektirecek bir sebep yok. Dolayısıyla bu durum empati kurmamızı sağlıyor. Bu noktada birbirimize karşı anlayışlı olduğumuz için şanslı bir çiftiz.

– Magazin dünyasındaki ünlüler arasında örnek bir hayatınız var… Bunu korumak adına ne gibi öncelikleriniz ve kurallarınız var?
Özel hayatla ilgili pek konuşmak istemiyorum ama kapını kapatman gerek. Bunu da yıllar içerisinde öğrendim.

– Bu reklam kampanyasında Megan ile birbirinize meydan okuyorsunuz. Peki siz hayatta kime meydan okuyorsunuz? 
Genel anlamda daha iyisini üretebilmek, ileri gidebilmek, cesur ve başarılı olmak için sadece kendime meydan okuyorum. Bu anlamda meydan okuma benim yararıma oluyor çünkü üretebilmem açısından bu duyguyu diri tutabilmem gerek. Onun dışında güncel yaşantımda meydan okuduğum kimse yok.

Kaş'ta bir sinema filmi çekeceğim

– Reklam filminiz hız temalı. Peki hayatta en çok hangi konuda hızlısınız?
Aniden gelen bir soru oldu bu… (Gülüyor) Biraz düşünmem lazım. Buna düşünüp sonra cevap versem olur mu?

– İş konusunda hızlı olabilir misiniz? 
İş konusunda hızlı olduğum söylenemez. Ben bir proje yapıyorum ve ondan sonra kendimi dinlenmeye veriyorum. Nitekim geçen sene ‘Cesur ve Güzel' dizisini yaptıktan sonra bir süre dinlenmek istedim. O dinlenme dönemi devam ediyor ama araya bir sinema filmi koydum. Kısmetse Kaş'a gidip bir sinema filmi çekeceğim. Bir baba-oğul hikayesi bu… Mümkün olduğu kadar düşünerek ve emin adımlarla ilerleyerek bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

– Bu filmdeki rolünüz ne? Filmle ilgili biraz bilgi alsak…
Çok fazla bilgi veremem ama ben filmde babayı canlandırıyorum. Daha önceki projelerimde baba rolünü oynadığım olmuştu ama bu kez konsept daha farklı olacak. Benim açımdan bu film farklı bir proje.

– Film icabı sizi yaşlandıracaklar mı?
Orijinal yaşımdaki bir babayı oynuyorum. Ne görüyorsan o… (Gülüyoruz)

– Şimdilerde yeni projeleriniz hakkında haberler yapılmaya başlandı… Hatta Sinem Kobal'ı partner olarak istemediğiniz bile yazıldı. Bu konuda neler söylyeceksiniz?
Bir takım haberlerin üretilmesi ve sonrasında sanatçıya söz hakkı doğması bu işin parçası… Ancak böyle bir şey mümkün değil! Bunu sizin huzurunuzda da söylemek istiyorum.

– Yeni sezon için planlarınız neler?
Bu sene yine Ay Yapım'la çalışmaya devam edeceğim. Az önce konuştuğumuz konuya gelirsek, benim tek görevim senaryoyu okumak. Partner ismi önermek gibi bir durumum söz konusu değil çünkü her ekipte bu isimleri belirleyecek insanlar zaten var…

23.09.2017