• 25.04.2019 Perşembe
    • USD Alış : 5.8557, USD Satış : 5.8791
    • EUR Alış : 6.5660, EUR Satış : 6.5923
    • SAR Alış : 1.5508, SAR Satış : 1.5771Latin Amerika, Fatmagül ve Kerim'in Öpüşmesini Konuşuyor

Latin Amerika'da yayınlanan "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde Beren Saat ve Engin Akyürek, 113'üncü bölümde ilk defa öpüşünce gazeteler haberi birinci sayfadan verdi.

 

Evrensel bir sorun olan kadına şiddet ve toplum baskısı konularını kadın gözüyle, kadın duyguları üzerinden anlatan ve yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran 'Fatmagül'ün Suçu Ne? şimdi de  Latin Amerika'da milyonları ekrana kilitledi.

Milliyet yazarı  Sina Koloğlu bugünkü yazısında,  Latin Amerika'da 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin olay olmaya devam ettiğini yazdı.


İşte Koloğlu'nun kaleme aldığı yazı;

Latin  Amerika'da hâlâ 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi olay olmaya devam ediyor. Cannes'daki MIPCOM fuarında, aralarında Türk kanal yöneticileri, yapımcılar ve dağıtımcıların da olduğu bir panelde bizim diziler konuşuldu.

Söz, projenin  Şili'deki yayınına geldi. Latin dizilerinde öpüşme çok önemliymiş. Bu diziyi pazarlayan ITV Medya patronu Can Okan'dan bilgi aldım; Latin dizilerinde öpüşme hemen başlıyormuş, bir ya da ikinci bölümde işlem tamam!

Fatmagül farklıydı... Başrol oyuncuları  Beren Saat ve  Engin Akyürek, 113'üncü bölümde ilk defa öpüşünce, gazeteler haberi birinci sayfadan vermiş. Yorumlardan biri de şöyleymiş: 'Fatmagül ile Kerim'in öpüşmesi, çok etkileyici bir sahneydi'.

24.10.2017