• 23.05.2019 Perşembe
    • USD Alış : 6.1209, USD Satış : 6.1454
    • EUR Alış : 6.8179, EUR Satış : 6.8452
    • SAR Alış : 1.6210, SAR Satış : 1.6485Meryem Uzerli’den ‘Şeyh’ açıklaması

Oyuncu Meryem Uzerli, geride bıraktığımız haftalarda bir röportajda söylediği iddia edilen 'Bir şeyhle para karşılığı yemek yedim' sözlerine açıklık getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu ile Cingöz Recai adlı filmde boy gösteren Meryem Uzerli, işi gereği yoğun bir tempoda koşturuyor. Sürekli olarak yurt dışında olan Uzerli bu yüzden kaynaklanan bir yanlış anlaşılmayı sosyal medya hesabından düzeltme gereği duydu. Verdiği bir röportajda kullandığı iddia edilen ‘Bir şeyhle para karşılığı yemek yedim’ sözlerine açıklık getiren Uzerli, yanlış anlaşıldığını kendisinin böyle bir şey yapmadığını söyledi. İngilizce ve Türkçe olarak açıklamada bulunan Meryem Uzerli şunları yazdı: “Merhaba sevgili arkadaşlar, sevgili insanlar, ilk önce sevgi gönderiyorum, umarım iyisinizdir.

Ben şimdi Los Angeles’tan döndüm ve birçok kişi bana mesaj attı ve aradı… Öncelikle teşekkür ederim bunun için. Bana ‘Bir şeyh ile para için baş başa yemek yedin mi?’ konusunu sordular. Bu güne kadar böyle bir şey yapmadım – bu günden sonra da yapmayacağım. Böyle haberler olduğunu hiç bilmiyordum. Çünkü burada bir yanlış anlaşılma oldu/ kendimi yeterli ifade edemedim. Muhteşem Yüzyıl sırasında hem bizim dizimizi çok seven insanlara stüdyolarımızı gezdirdik hem de bir kere sonrasında hep birlikte oyuncular olarak yemeğe gittik. Onlardan aldığımız parayı da bağışladık. Durum bundan ibaret… Sanırım röportaj sırasında tam bir açıklama yapamadım ve yanlış anlaşıldım. Ben bir kadın olarak, bir anne olarak ve profesyonel bir oyuncu olarak şimdi uzun seyahatten dönüp bunu açıklama gereği hissettim…”

02.11.2017