• 23.05.2019 Perşembe
    • USD Alış : 6.1209, USD Satış : 6.1454
    • EUR Alış : 6.8179, EUR Satış : 6.8452
    • SAR Alış : 1.6210, SAR Satış : 1.6485SILA'DAN SEVİŞME ÇIKIŞI! 'İNSANLAR SEVİŞMEK İSTİYOR'

Şarkı aralarında seyircilerle esprili diyaloglarda kuran sanatçı, altı farklı konseptte gerçekleştirilen konserin 'Kavuştular' bölümünde herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Kavuştular bölümünde yalnızca bir şarkı seslendireceğinin altını çizen Sıla; "Anlıyoruz ki mutluluk yazılan değil, yaşanan bir şey. İnsan mutlu zamanlarında sadece eğlenmek istiyor. Mutlu olmak istiyor. Sevişmek istiyor" sözlerini sarf etti. Seyircilerin kahkahalarına, "Ne var yani. Ayıp mı?

 

Sıla, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği, kariyerinin 10'uncu yılına özel gerçekleştirdiği 'ON’dan Kalan' konser serisinin üçüncü haftasında TİM Show Center’ı dolduran hayranlarına yine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sevgilisi Sıla'nın daha önce verdiği hiç bir konseri kaçırmayan Ahmet Kural bu kez seyirciler arasında yoktu. TİM Show Center'da sahneye çıkan Sıla, serinin üçüncü konserinde de sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarına tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

5876196567b0a924ac716098

 

Altı konsept
Sıla, "Konsere 'ON'dan Kalan' şarkılarla 10'uncu yılımıza özel bir konsept olarak oluşturduk. Altı bölümden oluşuyor konserimiz. Bence herhangi bir bölümünde özel hayatınıza dair kendinizi yakalayacaksınız. Konseptimizde bekâr şarkılar, akabinde platonik şarkılar, kavuştular şarkıları, daraldılar, ayrıldılar ve partili goy goy şarkılar var" dedi. Sıla, sahneye Zuhair Murad ve Dsquared imzalı iki farklı kıyafetle çıktı.

Sıla-Cesme-Konseri-Cesmecity.Com_

 

'Siz yapmıyor musunuz sanki?'
Şarkı aralarında seyircilerle esprili diyaloglarda kuran sanatçı, altı farklı konseptte gerçekleştirilen konserin 'Kavuştular' bölümünde herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Kavuştular bölümünde yalnızca bir şarkı seslendireceğinin altını çizen Sıla; "Anlıyoruz ki mutluluk yazılan değil, yaşanan bir şey. İnsan mutlu zamanlarında sadece eğlenmek istiyor. Mutlu olmak istiyor. Sevişmek istiyor" sözlerini sarf etti. Seyircilerin kahkahalarına, "Ne var yani. Ayıp mı? Siz yapmıyor musunuz sanki?" sözleri ile yanıt veren sanatçı salonda büyük bir alkış tufanı kopardı.

sila-harbiyede-son-k-8c29227998272444253c

 

Minik Serçe’ye selam yolladı
Öte yandan 'ON’dan Kalan' konser serisinin tahmin ettiklerinden uzun sürebileceğinin altını çizen Sıla, konseptin 'Ayrıldılar' bölümünde ise Sezen Aksu’nun 'Geçer' isimli şarkısını seslendirdi. Şarkının sonunda Minik Serçe’ye selam göndermeyi de ihmal etmeyen sanatçı; "Onu çok öpüyoruz. Malumunuz her ayrılanın bir Sezen şarkısı vardır" İfadelerini kullandı.

sila-ic-10

 

Ahmet 'Kural'ı bozdu
Şarkıcının yaklaşık sekiz aydır aşk yaşadığı sevgilisi Ahmet Kural sevgilisini ilk kez İstanbul'da verdiği bir konserde yalnız bıraktı. Geçtiğimiz hafta içi Karaköy'de bir mekanda iki güzelle eğlendiği haberleri sonrası Kural'ın konserlerini kaçırmadığı sevgilisini dinlememesi haklarında çıkan araları bozuk dedikodularını güçlendirdi. MİLLİYET

08.11.2017