• 26.05.2019 Pazar
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325FİKRET ORMAN: LENS İLE ANLAŞTIK

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, eski Fenerbahçeli Lens için, "Lens'i çok istedik, o da Beşiktaş'ı çok istedi. Kendisiyle anlaştı, pazartesi takıma katılacak." dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yayıncı kuruluş beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Uzun süredir gündemde olan eski Fenerbahçeli oyuncu Jeremain Lens ile ilgili konuşan Fikret Orman, Hollandalı oyuncunun Cumartesi günüTürkiye'ye geleceğini söyledi.

"PAZARTESİ TAKIMA KATILACAK"

Orman, "Lens istediğimiz bir oyuncu, o da Beşiktaş'ı çok istiyor. Biz Lens'i, o da Beşiktaş'ı tanıyor. Burada bir yıl oynadı. Artık sabrın sonu selamettir diyelim. Lens yarın Türkiye'ye gelebilir. Son detaylar kaldı, pazartesi ya da salı da çalışmaya başlar gibi duruyor. Kendi alacağından fedakarlık ederek Beşiktaş'a geliyor" diye konuştu.

Oyuncuların Beşiktaş'a yalnızca para için değil, huzurlu ortamı için geldiklerini belirten Fikret Orman, "Bizde sevgi yönetimi, aşk yönetimi var. Lens'in Beşiktaş'ta Oğuzhan, Babel, Atiba gibi arkadaşları var. O da huzura geliyor" dedi.

Orman, Atınç Nukan'ın sakatlığı nedeniyle sol stopere de bir transfer yapmayı düşündüklerini, Gökhan Gönül'ün ise sahalara kısa bir süre sonra döneceği için o bölgeye transfer yapmayı planlamadıklarını sözlerine ekledi.

05.08.2017