• 23.05.2019 Perşembe
    • USD Alış : 6.1209, USD Satış : 6.1454
    • EUR Alış : 6.8179, EUR Satış : 6.8452
    • SAR Alış : 1.6210, SAR Satış : 1.6485Ateşli Sunucu Seda Akgül

Kilo verdikten sonra verdiği ateşli pozlarla gündem olan sunucu Seda Akgül "ekmek teknem" dediği kafeini kapatmak zorunda kaldı. Akgül'ün Fox TV'deki programına da ara verildi.

Fox'ta sunduğu "Ne Seninle Ne Sensiz" programına ara verilen ünlü sunucu Seda Akgül, geçen kış Balat'ta açtığı kafesini kapatmak zorunda kaldı. Akgül'ün şansızlıkları bu ara peşini bırakmadı.

İŞLETMECİ BULAMADIĞI İÇİN KAPATMIŞ

'Sedosh Cafe' adını verdiği mekanının bütün eşya ve akseauvarlarını tek tek titizlikle seçen Akgül, geçen cumartesi kafenin tabelasını indirip binayı boşalttı. Şu günlerde Alaçatı'da tatil yapan sunucu,yaptığı açıklamada "Mekanı iş yapmadığı için değil, işletmeci bulamadığı için üzülerek kapattığını" belirtti.

YİNE KAFE AÇACAK

İleride yeniden cafe açmayı planladığını belirten Akgül, "Çok güzel bir mekan yapmıştım. Eşyaları çok özel, içi müze gibiydi, yemekleri çok güzeldi. Ancak işletmeci bulamadım. Çırpındım ama kim geldiyse olmadı. Ben başında durduğumda çok iş yapmıştı. FOX'ta 5 gün canlı yayın olunca haliyle ilgilenemedim. Geçen cumartesi taşındım. Çok çok üzülerek kapattım. Tabii yeniden açmayı düşünüyorum ama bu kez bahçesi daha büyük ve daha yakın bir yer seçeceğim." dedi.

16.08.2017