• 24.05.2019 Cuma
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325Ünlü iş adamı Sadettin Saran'ın 2012 yılında evlendiği Emek Külür'den boşanacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ünlü çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

İş adamı Sadettin Saran, 2012 yılında Emek Külür'le dünya evine girmişti. Çiftin evliliklerinin üzerinde yine kara bulutlar dolaşıyor.

BOŞANIYORLAR MI?

Ünlü işadamı Sadettin Saran ile diş hekimi eşi Emek Saran'ın evliliğinin üzerinde yine kara bulutlar dolaşıyor! Kısa bir flört döneminin ardından Eylül 2012'de Kemerburgaz'da yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle evlenen çiftin mutluluğuna ilk gölge, iki yıl önce düşmüştü.

Günaydın'dan Bülent Cankurt, çiftin ayrılık aşamasında olduğunu iddia ettiği yazısında şu satırları kaleme aldı;

"Daha önce yaşadıkları sorunun üstesinden gelip eski günlerine dönen Saran çiftinin mutluluğu maalesef kısa sürdü. Üstelik sosyete kulislerinde konuşulanlara göre, bu seferki sorun, adliye koridorlarında sonuçlanacak gibi...

BU KEZ KRİZ ÇOK CİDDİ

Benim gibi herkesin birbirine çok yakıştırdığı, önceki evliliklerinden dünyaya gelen kızlarının da iyi anlaştığı çiftin arasındaki sorun ne bilmiyorum. Ancak bu kez krizin çok ciddi olduğunu duydum.

BİRBİRLERİNİ TAKİP ETMEYİ BIRAKTILAR

Önceki gün kızını Amerika'ya okula uğurladığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Sadettin Bey ile Brezilya'ya bir konferansa giden ve yanında kızını da götürüp tatil yapan Emek Hanım, birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi de bırakmış!

Bakalım Saran çifti bu kez de evliliklerini kurtarabilecek mi, yoksa herkesin konuştuğu gibi beş yıllık evlilikleri bitecek mi..."

30.08.2017