• 26.05.2019 Pazar
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325Berkay'dan Kadınları Kızdıracak Sözler: İspatlasınlar Etek Giyeceğim

Şarkılarının tıklanma sayısıyla ilgili takipçi satın aldığı iddia edilen Berkay, "İspatlasınlar topuklu ayakkabı ve etek giyip dolaşacağım." diyerek kadınları resmen aşağıladı.

Tıklanma rakamlarıyla ilgili tartışma sonrası "İspatlasınlar topuklu ayakkabı ve etek giyerek geleceğim" diye ortaya iddia malzemesi atan  Berkay, kadınların hedefi oldu.

BERKAY'IN TIK SATIN ALDIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ.

Daha önce  Işın Karaca ve  Berkay, kimi şarkıcıların tık satın aldığını ve youtube'deki izlenme rakamlarının şişirildiğini iddia etmişti. Önceki gün bir gazete, şarkıcı  Berkay'ın YouTube'deki izlenme rakamlarını tık satın alarak şişirdiğini iddia etti. İddiaya çok sert tepki gösteren  Berkay dün "Peşinizi bırakmayacağım" dedi.

"TOPUKLU AYAKKABI VE ETEK GİYERİM"

Bugün ise  Hürriyet Kelebek'ten  Cengiz Semercioğlu'na konuştu ve içinde şu cümlelerin de geçtiği bir açıklama yaptı: "Kaşımaya da devam edeceğim. Bu işin peşini bırakmayacağım. Herkese açık  Youtube linkinde de çeşitli oynamalar yapılır. Benim sözünü ettiğim bu değil, analitik raporlar. Sıkıysa bunları çıkıp açıklasınlar. Analitik raporlar, sadece yapım şirketi sahiplerinin şifreleriyle girebileceği, kamuoyuna açık olmayan raporlardır. Hadi çıksınlar bunu açıklasınlar ama yapamazlar. Çıkıp açıklasınlar, senin programına topuklu ayakkabı ve etek giyerek geleceğim."

29.09.2017