• 24.05.2019 Cuma
    • USD Alış : 6.0614, USD Satış : 6.0857
    • EUR Alış : 6.7816, EUR Satış : 6.8088
    • SAR Alış : 1.6053, SAR Satış : 1.6325Eyvah sevgilim evli çıktı

Magazin dünyasının ünlü isimlerinin yasak aşkları her dönem en büyük sansasyon olarak medyada yer alıyor.

Gülben Ergen'in İzmirli evli işadamı Tolga Duğles'le aşk yaşadığı iddiaları henüz tazeliğini korurken bir yasak aşk haberi de ünlü sunucu Ece Erken cephesinden geldi. Erken'in bir süre önce yakınlaştığı Nazım Torbaoğlu'nun evli olduğu ortaya çıktı. Magazin dünyasının ünlü isimlerinin yasak aşkları her dönem en büyük sansasyon olarak medyada yer alıyor. Özellikle evli erkeklerle aşk yaşayan ünlü kadınlar, her seferinde aşk yaşadıkları adamların evli olduklarını bilmediklerini iddia ediyorlar. Ancak çoğu zaman hüsranla biten bu yasak aşk hikayelerini bir hatırlayalım istedik. İşte kamuoyunda büyük ses getiren yasak aşklar…

Gülben Ergen – Tolga Duğles

Seren Serengil ve Yeşim Salkım'ın Gülben Ergen'in İzmirli evli işadamı Tolga Duğles'le aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Salkım Hakan Uzan'la evliyken eşinin kendisini Ergen'le aldattığı iddiasıyla sanatçıya uzun süredir kin besliyordu. Seren Serengil de Ergen'in beş yıllık sevgilisini elinden aldığı için kendisine düşmanlık beslediğini söylüyor. Yeni idia ise Ergen'le aşk yaşadığı iddia edilen işadamının eşi Yasemin Duğles'e boşanma davası açtığı yönünde…

Asena – Hasan Dere

Ünlü oryantal Asena, 3 yıldır Almanya’da Gramofon isimli mekanı işleten Hasan Dere’yle aşk yaşadığını bir canlı yayında açıklamıştı

 

. Genç adamın evli olduğu ortaya çıktı.

Deniz Seki – Hüsnü Şenlendirici

Uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçuyla üç yıl cezaevinde yatan Deniz Seki de cezaevine girmeden önce uzun süre klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle aşk yaşamıştı.

Şenlendirici herkesin gözü önünde yaşanan aşk sırasında Nazire Şenlendirici'yle evliydi ve ikili kameraların karşısına el ele çıkmaktan çekinmiyordu. İkili ayrıldıktan sonra birbirleri hakkında ağır ifadeler kullandı.

Ece Erken  Nazım Torbaoğlu

Sunucu Ece Erken, New York havalimanında samimi şekilde görüntülendiği işadamı Nazım Torbaoğlu'nun evli olduğundan haberi olmadığını açıkladı. Erken, “Ben geçen yıl tanışmıştım. O sırada boşandığını söylemişti. Hatta iki yıl oldu demişti.Doğru olduğuna inanmıştım” diyerek işadamını suçladı.

Ebru Şallı Uğur Akkuş

Yaz aylarında lüks bir teknede Uğur Akkuş ile görüntülenen Ebru Şallı da kandırıldığını iddia etti. Şallı, “Kandırıldım” dese de ikilinin ilişkisinin tam gaz devam ettiği konuşuluyor.

Sanem Çelik – Kudret Sabancı

OYUNCU Sanem Çelik, 2006 yılında evli yönetmen Kudret Sabancı'yla öpüşürken çekilen fotoğraflarla gündeme gelmişti.

Hülya Avşar – Tanju Çolak

KuşkusuZ en çok manşetlerde kalan yasak aşk dönemin gol kralı futbolcu Tanju Çolak ile Hülya Avşar'ın aşkı…

Avşar Kızı 80'li yıllarda evli olmasına rağmen Tanju Çolak ile fırtınalı bir aşk yaşamış el ele fotoğraf vermekten çekinmemişti. Çolak bir süre sonra eşi Aysu Hanım'a geri dönmüştü.

thumbnail_483559

30.09.2017